Pomoc dla strony energiaumyslu.com

Rejestracja i logowanie do systemu

Film przedstawia proces rejestracjj na stronie www.energiaumyslu.com. Film opracowany przez Emotyw Studio.


Tworzenie nowego artykułu

Film przedstawia proces tworzenia nowego artykułu, oraz wprowadzanie zdjęć do galerii automatycznej przypisanej do artykułu. Dodatkowo na filmie widzimy jak umieścić zdjęcia w treści artykułu z wewnętrznej galerii zdjęć artykułu. Film opracowany przez Emotyw Studio.


Tworzenie nowej galeri zdjęć i przypisanie jej do artykułu

Film przedstawia instrukcję jak utworzyć nową galerię zdjęć, oraz w jaki sposób dodać nowe pozycje - zdjęcia z zewnętrznych stron www. Dodatkowo pokazano jak wczytać dowolne zdjęcie z zewnętrznej strony www oraz jak taką galerię wykorzystać w artykule. Każde wczytywane zdjęcie do galeri zdjęć powinno być zapisane w postaci JPEG/JPG. Film opracowany przez Emotyw Studio.


Utworzenie nowego konta na Youtube i wgranie filmu

Film przedstawia instrukcję jak utworzyć nowe konto na Youtube.com. Film pokazuje również jak wczytać film z dysku komputera, tak by możliwe było wyświetlenie go na stronie energiaumyslu.com. Można dodać dowolny film z portalu Youtube, który posiada zaznaczoną opcję "Tak, film można umieszczać i odtwarzać w witrynach zewnętrznych". Film opracowany przez Emotyw Studio.


Dodawanie filmu z Youtube do artykułu

Film przedstawia instrukcję jak wprowadzić i ustawić w artykule film umieszczony na portalu Youtube.com. Można dodać dowolny film z portalu Youtube, który posiada zaznaczoną opcję "Tak, film można umieszczać i odtwarzać w witrynach zewnętrznych". Film opracowany przez Emotyw Studio.


Tworzenie nowej playlisty (galerii filmów)

Film przedstawia instrukcję jak utworzyć nową playlistę filmów, oraz w jaki sposób dodać nowe pozycje (filmy z Youtube.com). Wszystkie dodawane filmy z Youtube powinny posiadać zaznaczoną opcję "Tak, film można umieszczać i odtwarzać w witrynach zewnętrznych" przez autora filmu. W innym przypadku film z Youtube nie zostanie wyświetlony z powodu ograniczeń praw autorskich. Film opracowany przez Emotyw Studio.


Stronę www.energiaumyslu.com wykonała firma

Emotyw Studio™
Profesjonalne strony www

Trwa wczytywanie strony internetowej. Czekaj...